Włóknina z jonami srebra

Włóknina przygotowana z myślą o zachowaniu czystości, higieny i odporności na otaczające nas bakterie i wirusy. Włóknina została zabezpieczona specjalistycznym środkiem bakteriobójczym oraz hydrofobowym. Zawiera jony srebra, które kontrolują bakterie potrójnym mechanizmem.

Włóknina z jonami srebra Włóknina z jonami srebra
Cena:

8,00 zł

Cena netto: 6,50 zł

mb
zobacz więcej

Antybakteryjne wykończenie włókniny środkiem na bazie srebra zapobiega niepohamowanemu namnażaniu się bakterii na jej powierzchni. Nanocząsteczki srebra wykazują działania bakteriobójcze, grzybobójcze, przeciwwirusowe. Naturalna równowaga flory bakteryjnej na skórze ciała nie zostaje przy tym naruszona. Użyta apretura jest środkiem antybakteryjnym niemigrującym. Oznacza to, że działa na wyrobie nie tworząc obszarów hamujących (zgodnie z testem Agar-Diffusionplattentest SN 195 920).

 

Aby zwiększyć wolumen bezpieczeństwa przed bakteriami przenoszonymi drogą kropelkową włóknina jest wyposażona w dodatkową powłokę hydrofobową, która uniemożliwia przenikanie cieczy wewnątrz struktury włókniny.

 

W obecności wilgoci zostają w razie potrzeby uwolnione działające antybakteryjne jony srebra, które hamują dalsze namnażanie komórek bakterii, chroniąc nasze zdrowie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl