Regulamin(24.12.2014)

REGULAMIN sklepu prowadzonego w domenie tkaninowy.pl obowiązujący do dnia 24.12.2014

 

1. Podmiotem prowadzącym sprzedaż w domenie tkaninowy.pl jest firma:

LUMA Łukasz Bartoszewski
Ul. Marcelińska 98A/73
60-324 Poznań

 

Zwana dalej „Sprzedającym”.

2. Zakupów w sklepie dokonywać może osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej

Zwana dalej „Klientem”.

3. Sprzedaż jest prowadzona 24h na dobę poprzez witrynę internetową tkaninowy.pl.

4. Przed opłaceniem zamówienia istnieje możliwość negocjacji warunków realizacji zamówienia. W tym celu należy skontaktować się z obsługą sklepu mailowo na adres: sklep@tkaninowy.pl .

5. Zamówienia mogą być składane poprzez konto klienta założone w tkaninowy.pl lub bez uprzedniej rejestracji. Zamówienia, w których wybrano jako formę płatności za pobraniem wymagają potwierdzenia przez Klienta. Potwierdzenia Klient dokonuje poprzez kliknięcie w link potwierdzający zamówienie przesłany przez Sprzedającego na podany przez Klienta adres e-mail. Realizacja zamówienia za pobraniem nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia od Klienta. Realizacja zamówień opłacanych poprzez przelew tradycyjny lub płatności elektroniczne (operator Dotpay) odbywa się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie tkaninowy.pl.

6. Zawarcie umowy następuje z chwilą złożenia zamówienia dla płatności poprzez przelewy elektroniczne lub przelewem tradycyjnym. Dla zamówień za pobraniem zawarcie umowy następuje z chwilą potwierdzenia go przez Klienta.

7. Warunkiem realizacji zamówienia jest akceptacja regulaminu sklepu tkaninowy.pl.

8. Potwierdzeniem przyjęcia zamówienia przez tkaninowy.pl jest e-mail przesłany na adres podany przez Klienta.

9. Zamówienia realizowane są w czasie podanym przy zamawianym towarze. W przypadku zamówienia towarów z różnym czasem realizacji zastosowanie dla całego zamówienia ma czas realizacji podany przy towarze z najdłuższym czasem realizacji.

10. W przypadku niedostępności któregokolwiek towaru w terminie określonym na stronie towaru Sprzedający zobowiązuje się poinformować o tym fakcie Klienta w terminie 2 dni roboczych od złożenia zamówienia.

11. Wszystkie ceny prezentowane w sklepie są wyrażone w PLN oraz podane zarówno w wartości brutto jak i netto.

Ceny towarów nie zawierają kosztów przesyłki.

12. Sprzedający wykazuje koszt przesyłki w odpowiedniej kwocie pod odrębną pozycją widniejącą na dokumencie zakupu zgodnie z regułami przedstawionymi na stronie Dostawy i płatności.

13. Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument zakupu w formie paragonu lub Faktury VAT. Dokument jest przesyłany wraz z towarem.

14. Za zamówienia klient może płacić jedną z metod z pośród określonych na stronie Dostawy i płatności.

15. Sprzedający ponosi wobec Klienta odpowiedzialność przez dwa lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 roku i pozostałymi przepisami prawa.

16. W przypadku niezgodności towaru z umową, pismo określające niezgodność oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania, Klient powinien przesłać na adres Sprzedającego podany w punkcie 1.

17. Tkaninowy.pl w terminie 14 dni ustosunkuje się do zgłoszonej przez Klienta niezgodności towaru z umową. Stanowisko sklepu zostanie przesłane na adres podany przez kupującego w treści zgłoszenia reklamacyjnego.

18. W okresie 10 dni od odebrania zamówionego towaru, Klient ma prawo do odstąpienia  od umowy bez podania przyczyny, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

19. Sprzedający zwróci kwotę równą cenie towarów zapłaconej przez klienta, widniejącej na dokumencie sprzedaży (paragonie lub fakturze VAT) bez kosztów przesyłki. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni (od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem), przelewem bankowym na wskazane przez klienta konto bankowe. Koszt odesłania towaru przez klienta nie podlega zwrotowi.

20. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204). Klient podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu  wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji zamówienia. Kupujący ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

21. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu.

22. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna dla Klienta w zakładce regulamin (http://www.tkaninowy.pl/regulamin). W trakcie realizacji zamówienia oraz w całym okresie opieki posprzedażowej Klienta obowiązuje regulamin zaakceptowany przez niego przy składaniu zamówienia. Za wyjątkiem sytuacji, kiedy Klient uzna go za mniej korzystny od aktualnego i poinformuje Sprzedającego o wyborze aktualnego jako obowiązującego.

23. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl